Україна Черкащина Тальне Новини Економіка Політика Спорт Культура Свобода Війна
04.09.2016 08:00
admin
407
Офіційні дані про події на фронті за 3 вересня 2016
Ситуація на сході країни (карта АТО) станом на 3 вересня 2016 року. Це офіційні дані, які можуть бути не точними.

УВАГА! Це офіційні дані, які можуть бути не точними.

За даними, які оприлюднив сьогодні на щоденному брифінгу речник адміністрації Президента України з питань АТО полковник Андрій Лисенко, за минулу добу внаслідок бойових дій загиблих і поранених в лавах українських військ немає.

Луганський напрямок

Вчора відбулося 2 ворожих обстріли, 1 в світлу, 1 в темну пору доби. Всі вони сталися у Попаснянському районі. Важке озброєння при цьому не застосовувалося. Також вчора на стику Луганського і Донецького напрямків відбувся політ ворожого БПЛА.

Донецький напрямок

Вчора окупанти порушив режим тиші 1 раз – в авдіївській промзоні. Обстріл тривав близько 1 години, окрім легкого озброєння, противник стріляв з міномета.

Маріупольський напрямок

Найбільше ворожих обстрілів вчора сталося саме тут. Окупанти відкривали вогонь у Мар’їнці, Старогнатівці, Водяному та Широкиному. Ці інциденти сталися в часовому проміжку між 20 та 23 годиною, решту доби було спокійно.

У районі Безіменного противник намагався придушувати систему управління сил АТО з використанням комплексу РЕБ «Діабазол».

Всього за минулу добу на Маріупольському напрямку сталося 8 ворожих обстрілів.

Інформація ГУР МОУ

Противник проводить приховане мінування, зокрема забороненими міжнародними конвенціями протипіхотними мінами. Це створює додаткові ризики для мирних мешканців. Зокрема, вчора таке мінування відбулося у смузі відповідальності так званої «7-ї бригади», «9-го» та «11-го полків» російсько-окупаційних військ. Вчора під час прихованого мінування місцевості протипіхотними мінами ПОМ-2 «Отьок», внаслідок порушення правил встановлення міни, отримав поранення 25-річний бойовик Костянтин Тиквенко з так званого «9-го полку».


Джерело: ukr.media

Поширити: