Україна Черкащина Тальне Новини Економіка Політика Спорт Культура Свобода Війна
19.12.2016 10:06
admin
2105
Мером Тального буде свободівець Олексій Юрченко
Новий мер - Олексій Юрченко. Тальнівські свободівці другий рік поспіль здобувають перемогу на всіх виборах, у яких приймають участь.
19-го грудня зранку добігає кінця підрахунок голосів на місцевих виборах до Тальнівської міської ради. Більше половини виборців, що прийшли на дільниці, віддали свій голос за свободівця Олексія Юрченка. Він перемагає екс-мера Біленка з відривом у понад двадцять відсотків. До Тальнівської міської ради також проходять депутати-свободівці.
"Не зважаючи на всі ті тонни брехні, які риго-радикали вилили на свободівців, щоб помститися за безапеляційну позицію у недопущенні розкрадання майна і коштів громади - ми здобули перемогу.
Я радий, що тальнівці обрали головою громади Олексія Юрченка - свободівця, націоналіста, віддану своєму місту людину. Також дякую всім виборцям, які не піддалися на регіоналівський бруд і провокації та підтримали свободівців на посади депутатів міської ради. Попереду ще багато роботи, але я впевнений - у нашій громаді кожен тальнівець буде відчувати, що живе на своїй Богом даній землі." - прокоментував вибори голова Тальнівської РПО ВО "Свобода" Віталій Шуляк.
Варто зауважити, що минулий рік тальнівські свободівці балотувалися у міську, районну та обласну раду, і пройшли до кожної. Цього року балотувалися у депутати міської ради та на посаду міського голови, і теж пройшли.

Також хочемо подякувати керівнику обласного осередку Андрію Кучі, Легіону Свободи, керівнику обласного осередку Легіону Андрію Ботнару та побратимам з інших районів нашої області за підтримку і допомогу у виборчих перегонах, особливо дякуємо Уманському осередку та Сергію Яремчуку, чия допомога неоціненна. В такі часи розумієш, що "свободівська родина" - не просто вислів.

Прес-служба Тальнівської РПО ВО "Свобода".


Читайте також: На виборах ОТГ Гладківка-Таврійське переміг наймолодший свободівець

Поширити: