Україна Черкащина Тальне Новини Економіка Політика Спорт Культура Свобода Війна
14.12.2016 10:43
admin
1306
Усе про свободівців на виборах
До уваги виборців біографії свободівців, що балотуються до Тальнівської ОТГ та їх передвиборча програма.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА


● Незалежний аудит земельних, майнових та фінансових рішень міської ради за останні 10 років. Усі незаконні рішення повинні бути скасовані;


● Кандидатури на ключові посади у виконавчій владі та в галузі комунального господарства погоджувати із громадою;


● Навести лад у проведенні тендерів. Ліквідувати корупцію і запровадити прозорі тендерні процедури. Ввести до тендерної комісії представників громади. Офіційно публікувати усі рішення комісії;


● Запровадити щомісячний публічний звіт міської влади перед громадою за використання коштів, прийняті земельні та майнові рішення;


● Відкрити громаду для державних і приватних інвестицій. Максимально спростити правила введення бізнесу на території ОТГ. Адже це – робочі місця та податки у бюджет Тальнівської ОТГ;


● За рахунок бюджету громади та коштів Державного фонду регіонального розвитку комплексно відремонтувати дороги на території громади;


● Пріоритет влади – фінансування шкіл, дитячих садків, соціальних закладів. Першочергове виділення коштів для освітніх і соціальних потреб. Забезпечити медичні заклади ліками першої необхідності. Запровадити комплексну програму цивільного захисту, оборони, боротьби зі злочинністю та підтримки учасників АТО;


● Навести лад у транспортному сполученні на території громади та у сполученні з іншими територіями. Визначити справедливу вартість проїзду у громадському транспорті;


● Ліквідувати стихійні сміттєзвалища. Впорядкувати і відновлювати зелені насадження на території громади;


● Забезпечити фінансування системи позакласного виховання і дозвілля дітей і молоді. Оптимізувати систему спортивних секцій, шкільних гуртків на базі дошкільних закладів ОТГ. Організувати і запровадити щорічний мистецько-спортивного фестивалю «Тальнівська мрія».
На посаду міського голови балотується Олексій Юрченко (номер 20 у виборчому бюлетені)

Народився 06.06.1980р. в селі Зеленькові. Навчався та закінчив Зеленьківську загальноосвітню школу I-III ступенів з золотою медаллю в 1997р. В цьому ж році вступив на факультет "лікувальна справа" Української медичної стоматологічної академії(УМСА), який закінчив в червні 2003р. Направлений для проходження інтернатури в м. Золотоноша за спеціальністю лікар-онколог. За сімейними обставинами перейшов для проходження інтернатури в Тальнівську ЦРЛ за спеціальністю лікар-патологоанатом. З липня 2004 року займаю посаду завідувача патологоанатомічним відділенням ТЦРЛ. З 2008 р по квітень 2016 працював ще й сумісником за спеціальністю лікар-онколог поліклініки ТЦРЛ. В березні 2014р. мобілізований до лав ЗСУ на посаду офіцера-психолога в званні "лейтенант" (проходив службу в 14 ОМПБ "Черкаси"). З початку вересня 2014р. до моменту демобілізації воював в зоні АТО (Волноваха, Старогнатівка, Новотроїцьке, Ольгінка). За бойовим наказом виконував обов’язки начмеда батальйону та командира блокпосту (Форест, с.Ольгінка). Маю двох 2 синів: Іллю (2006р.н.) та Єгора (2016р.н.). Батьки: Юрченко Віталій Петрович 1956 р.н., Юрченко Наталія Георгіївна 1960р.н. Сестра: Юрченко Тетяна Віталіївна 1984 р.н. В жовтні 2015р. обраний депутатом Черкаської обласної ради від ВО"Свобода". В облраді входжу до депутатської фракції ВО "Свобода" та працюю в постійній комісії "з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення". Разом з побратимами: не допустили дерибан комунального підприємства "Фармація" (мережа фармацевтичних закладів), яке навмисне загнали в збитковість, щоб потім продати; блокували спробу зашкодити створенню національного парку "Холодний Яр"; не допустили дерибану понад 300 квадратних метрів орендних площ в місті Черкаси. В межах своїх повноважень скерував з депутатського фонду: 50 тисяч гривень на упорядкування Гірського Тікича; 50 тисяч гривень на ремонт дитячого реабілітаційного центру; 50 тисяч гривень на ремонтні роботи в ТЦРЛ; 20 тисяч гривень на матеріальну допомогу громадянам (переважно - онкохворим). Підняв на обласному рівні та активно долучився до вирішення проблеми не виплати індексації працівникам медичної сфери Тальнівського району за 2015 рік, в результаті було виділено близько 1,5 мільйони гривень.


Кандидати в депутати Тальнівської міської ради:


Віталій Шуляк (номер 13 у виборчому бюлетені)

Народився 27 травня 1988 року в м.Тальному, Черкаської області. Українець. В Україні проживаю постійно. З 2007 по 2009 рік працював оператором комп'ютерного набору та верстки редакції газети "Колос". З 2010 по 2013 рік працював в Тальнівській центральній районній бібліотеці на посаді спеціаліста інформаційних ресурсів. У 2014 році на всеукраїнському чемпіонаті IT спеціалістів увійшов до фіналу – в п’ятірку кращих фахівців України. Тимчасово безробітній. Є членом ГО ТРО "Майдан". Голова Тальнівської районної партійної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода». Не одружений, дітей не маю. З 2015 року депутат Тальнівської міської ради, обраний від ВО "Свобода".


Василь Данилюк (номер 13 у виборчому бюлетені, округ 4)

Народився 1 лютого 1970 року, навчається в Тальянківському Аграрному коледжі по спеціальності "Оператор газових приладів". Трудову діяльність почав у 1988 році на посаді автослюсаря, у тому ж році призвався до лав Армії. Після демобілізації працював на будівництві. В 2014 році пішов добровольцем до лав Української Армії захищати Незалежність України. Член ВО "Свобода. Склад сім’ї: дружина - Данилюк А.В., син - Данилюк Я.В. Голова Тальнівської спілки ветеранів та учасників АТО.
Павло Кваша (номер 13 у виборчому бюлетені, округ 8)

Народився 24 січня 1981 року в місті Тальне. Освіта середньо-технічна. Працюю електромонтером в Тальнівському РЕМ. Член партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода". Учасник АТО.Тетяна Моряк (номер 13 у виборчому бюлетені, округ 11)

Народилася 25 червня 1970 року в м. Тальному. Трудову діяльність розпочала з 1989 року. З 2003 року і до теперішнього часу - приватний підприємець. Громадська діяльність: в 2013 році вступила в члени ГО "Майдан". В 2014 році розпочала волтерську діяльність. В 2016 році стала членом ВО "Свобода". Сім’я: чоловік - Куцурук Юрій Віталійович, 1974 року народження, донька - Музиченко М.М., 1995 р.н.

Ярослав Паращук (номер 13 у виборчому бюлетені, округ 12)

народився 6 грудня 1990 року. Працює лікарем загальної практики сімейної медицини в Тальнівській центральній районній лікарні. Член партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода". Одружений.Володимир Ребрина (номер 13 у виборчому бюлетені, округ 15)

Народився 10 серпня 1969 року в м. Тальне. З 1987 року по 1990 рік навчався у військовому училищі і отримав спеціальність техніка-механіка літака і військове звання лейтенант. З 1990 по 1992 роки проходив військову службу і П.К.В.О. на посаді ком. крила. В 1992 році демобілізувався з ЗСУ. Трудову діяльність розпочав з 1993 року. На даний момент безробітний. З 2015 року - депутат Тальнівської міської ради. Член ВО "Свобода". Сім’я: дружина - Ребрина А.А., син - Ребрина П.В., донька - Ребрина Н.В., донька - Ребрина М.В.
Ірина Рогова (номер 13 у виборчому бюлетені, округ 6)

Я, Рогова Ірина Михайлівна, Народилася 1 травня 1965 року. Працює в громадсько-політичній газеті "Колос" на посаді редактора. З 2015 року - депутат Тальнівської міської ради від ВО "Свобода". Склад сім’ї: чоловік - Роговий Валерій Михайлович, донька - рогова Мирослава Валеріївна, донька - Міхеєва Вікторія.


Петро Шандиба (номер 13 у виборчому бюлетені, округ 24)

Народився 2 липня 1968 році в с. Гордашівка. В 1985-1986 роках навчався в Уманському кооперативному училищі. В 1986-1988 роках проходив військову строкову службу в Армії. Трудову діяльність розпочав в 1988 році. На даний момент - приватний підприємець. Займає громадською діяльністю - волонтер. Член ВО "Свобода". Сім’я: дружина - Нечипоренко Олена Валеріївна.

Людмила Шуляк (номер 13 у виборчому бюлетені, округ 19)

Народилася 19.02.1966 року в с.Майданецьке. Працює заввідділом комп’ютерної верстки і дизайну в редакції газети "Тальнівщина". Член партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода". Заміжня, має двох синів.

Поширити: