Україна Черкащина Тальне Новини Економіка Політика Спорт Культура Свобода Війна
04.12.2016 19:04
admin
863
Ляшківці зводять наклеп на Олексія Юрченка
Після публікації в місцевих ЗМІ статті Олексія Юрченка про неприпустимість розкрадання коштів та майна об'єднаної громади, ''ляшківці'' за допомогою наклепу намагаються підірвати довіру громади до Всеукраїнського об'єднання ''Свобода'' та зокрема Олексія Юрченка.
У ніч із 1 на 2 грудня в місті Тальне, що на Черкащині, від Радикальної партії Олега Ляшка поширили газету з недостовірною інформацією та звинуваченнями на адресу свободівця Олексія Юрченка - кандидата на посаду голови міської ради.

Після публікації в місцевих ЗМІ статті Олексія Юрченка про неприпустимість розкрадання коштів та майна об'єднаної громади, "ляшківці" за допомогою наклепу намагаються підірвати довіру громади до Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та зокрема Олексія Юрченка.

"Не дивно, що опоненти зводять наклепи та чорними технологіями намагаються підірвати довіру до нас, оскільки чітко декларуємо: нікому грабувати громаду не дамо. А найбільша втрата району - приватизація Тальнівського комбінату хлібопродуктів (який вважається одним з найбільших у державі) депутатом Черкаської обласної ради від РПЛ, екс-"регіоналом" Олександром Коротковим. "Радикали" злякалися за статки свого місцевого олігарха, адже коли на місце колишнього "мера" (якому за приватизацію Тальнівського КХП оголосили підозру в скоєнні кримінального правопорушення) прийде чесний, принциповий та не корумпований міський голова - вони втратять важелі тиску й доступ до коштів і майна громади. Та й сам спосіб поширення їхньої газети - підкидання вночі в поштові скриньки - вказує на те, що їхні агітатори соромляться дивитися людям в очі", - прокоментував ситуацію голова Тальнівської районної організації ВО "Свобода" Віталій Шуляк.
Останній скандал, у якому засвітилася Радикальна партія Олега Ляшка в Тальному - це напад її члена районної виборчої комісії на одного з кандидатів на посаду міського голови під час складання присяги новопризначеними членами виборчої комісії від "Опозиційного блоку", "Радикальної партії Олега Ляшка" та ВО "Батьківщина". Відео тут: youtube.com.

Джерело: Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"

Поширити: