Україна Черкащина Тальне Новини Економіка Політика Спорт Культура Свобода Війна
28.11.2016 20:06
admin
645
''Кошти громади нікому не дозволю вкрасти!'' - Юрченко
Нарешті на Тальнівщині утворено об’єднану територіальну громаду. Втім, це лише перша цеглина до побудови міцного будинку в якому жити усім нам.
Нарешті на Тальнівщині утворено об’єднану територіальну громаду. Втім, це лише перша цеглина до побудови міцного будинку в якому жити усім нам. На скільки ефективним у ньому буде господар залежить від того, кого 18 грудня оберуть виборці Тального, Здобутку, Тарасівки, Гордашівки, Соколівочки, Степної, Червоного.
Для мене важливо, щоб голова громади відповідав трьом критеріям – відповідальність, послідовність і результативність. 
Ні одному із цих принципів попередній мер не відповідав. Очолювані ним виконком та рада працювали в умовах повної відсутності демократії. За його правління на засідання виконкому, навіть депутатів міської ради не пускали. Матеріалів сесії депутатам ніколи вчасно не давали. Забороняли знімати пленарні засідання на відеокамеру. 
Мер мав повний контроль над бюджетними коштами міста. Перед сесією він одноосібно вирішував куди їх направляти, що ремонтувати зараз, а що потім. Тому має відповідати за витрачені на вітер кошти. Поясню, що маю на увазі. 
Багато хто з жителів Тального пам’ятає, як на ремонт літнього кінотеатру затрачали чималі кошти, потім він виявився нерентабельним і зараз стоїть пусткою. Зовсім інша ситуація з тиром . Він завалився тоді, коли військово-патріотична підготовка молоді ой як потрібна, адже країна фактично перебуває у стані війни. За весь час існування тиру міський голова на його утримання й копійки не дав. 
Профукала міська влада і "чорнобильську" котельню на житловому масиві "Перемога".
Можна б було перебудувати на, такий необхідний в цьому районі, спортивний комплекс. А зараз там суцільні руїни, хоч фільми жахів знімай. Навколо чагарі і смітники. 
Інший факт - спочатку витрачали чималі кошти на будівництво міських котелень, потім продали їх. Кажуть, за смішними цінами. Точну суму крім екс-міського голови ніхто не назве. Як і те, на які цілі були витрачені вирученіі кошти. Те ж саме із ВАТ "Тальнівське спеціалізоване автотранспортне підприємство – 2304, приміщення якого приватизували і розібрали. Зараз там лише купа плит, цегли і руїни. Що громада виграла від такої оборудки міського керівництва, невідомо.
Та найбільше мене обурило те, що колишній мер Тального долучився до незаконної приватизації державного підприємства Тальнівський КХП . Після цього пише заяву на звільнення і йде з посади.
Це не та послідовність, яка потрібна громаді. Дістали подвійні стандарти: в газетах одне, а насправді – інше. Не можу на це дивитися без болю, а тим паче як громадянин і патріот міста, допустити, щоб вчорашні дерибанщики знову повернулися до влади. Невже Олександр Біленко, який сидів у кріслі мера аж 18 років не зміг, чи не вистачило волі, чи то розуму навести порядок та лад в місті?
І він зараз у своїй “відвертій розмові до Тальнівчан” починає хизуватися і відверто обманювати, що він забезпечив мешканців якісною питною водою і що немає такого міста в Україні, де панує порядок у всіх сферах життедіяльності? Яка може бути якісна питна вода, якщо водонапірна башта в мертвому стані і не функціонує?
Зараз у центрі міста навіть в приміщенні РДА вода лише вночі, а протягом дня відсутня – що тоді говорити про простих людей.
Не виключено, що ці об'єкти або його халатність та байдужість або ж також роздерибанено задля власної користі.
Шановні виборці, чи можна довіряти управління нашим містом людині, яка кілька разів писала заяву про звільнення, нехтуючи при цьому своїми виборцями, які обрали його та довірили йому управляти Тальним? Нам потрібна така “відповідальність та послідовність” чи “результативність”? Мабуть кошти направлялися в його особисте русло, і це не дивно, адже він є фігурантом кримінальної справи і йому загрожує від 2 до 5 років ув'язнення. Чи бажаєте ви, щоб така людина і надалі була нашим міським головою?
Нікому не дозволю безвідповідально витрачати кошти громади! Зупиню руйнівну приватизацію громадського майна!
Я воював із російським ворогом на фронті, боровся із свавіллям влади вже тут – в обласній раді. Готовий відстоювати інтереси громади на всіх рівнях. Впевнений, подолаємо корупцію, будемо жити гідно.
Для цього у мене є команда професіоналів, які повністю відповідають трьом критеріям – відповідальність, послідовність, результативність. Але я відкритий для співпраці з іншими фахівцями, які поділяють оголошені мною критерії. Робота усім знайдеться. Гроші в громади будуть. Адже в об’єднаній громаді податки залишаються на місцях і збільшуюються в рази дотації з обласного та державного бюджетів та можливо залучити кошти з міжнародних програм.
Але моя принципова позиція: об’єкти незаконної приватизації мають бути повернуті чи то державі, чи громаді. Тому зроблю усе можливе, щоб забрати награбоване бандою екс-регіоналів. Мені нема чого боятися. Я не один. Я із громадою, я разом з вами. За ВОЛЮ! За ПОРЯДОК! ЗА РЕЗУЛЬТАТ!

Джерело: Олексій Юрченко

Поширити: