Україна Черкащина Тальне Новини Економіка Політика Спорт Культура Свобода Війна
21.11.2016 16:42
admin
755
П'ять партій підтримали Олексія Юрченка
Ряд партій відгукнулися на ініціативу громадської організації «Тальнівське районне об’єднання «МАЙДАН» і підтримали ініціативу щодо висунення Олексія Юрченка на посаду міського голови Тального.

Аграрна партія України, Блок Петра Порошенка "Солідарність", Народний Фронт, Народна партія, Всеукраїнське об’єднання "Свобода" відгукнулися на ініціативу громадської організації "Тальнівське районне об’єднання "МАЙДАН" і підтримали висунення Олексія Юрченка на посаду міського голови Тального.

Таке рішення вони прийняли на партійних конференціях.
16 листопада Тальнівська районна організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" одноголосно підтримала громадську ініціативу щодо висунення Юрченка Олексія Віталійовича на посаду міського голови на перших виборах Тальнівської об’єднаної територіальної громади.
Крім того, делегати затвердили кандидатів у депутати міської ради. Виборчий список очолить меценат, доктор економічних наук Володимир Мовчан, який наголосив, що тільки Олексій Юрченко на посаді мера здатний об’єднати всі патріотичні політичні сили і припинити грабування міста та району екс-регіоналами, які вже 18 років дерибанять майно Тальнівської громади.
"У нас є чіткий антикорупційний план для Тальнівської громади та команда, яка здатна його втілити у життя", - каже голова Тальнівської районної організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Микола Гурбич.
Конференція підтримала звернення Тальнівської громадської організації "Майдан" до тальнівців, громадських організацій та демократичних партій про підтримку на виборах єдиного кандидата від об’єднаних патріотичних і насправді державницьких сил – Юрченка Олексія Віталійовича.

Присутні відзначили, що учасник бойових дій на сході України, депутат обласної ради Олексій Юрченко здатний зламати хребет корупції. Він був одним із тих депутатів обласної ради, які не дали роздерибанити обласне комунальне підприємство "Фармація", тому можна з впевненістю сказати, як треба буде – відстоїть майно громади і точно поверне незаконно приватизований КХП.

"Юрченко має тверду волю і чітку державницьку позицію. Він стане достойним головою громади. Основне, не кинути його сам на сам із старою владою. Труднощі легше долати командою", - кажуть після конференції делегати. Вони готові до співпраці.
Тоді ж відбулася і конференція районної організації Аграрної партії України.
Її делегати також підтримали громадську ініціативу ГО "Майдан"про висунення Юрченка Олексія Віталійовича на посаду Тальнівського міського голови.
"Олексій Юрчеко чи не єдиний, хто має чітку програму дій. Тому стане гідним міським головою.
А ми, члени Аграрної партії готові підставити своє плече та протягнути руку співпраці Олексію для формування сильної професійної команди з управління містом.Разом працюватимемо задля економічного зростання громади та підвищення добробуту людей і, головне – припинимо обкрадання простих тальнівчан", – відзначив голова Тальнівської районної організації Аграрної партії України Анатолій Ковальов.
19 листопада представники тальнівського Народного фронту теж вирішили підтримати запропоновану "Майданом" кандидатуру Олексія Юрченка на посаду міського голови.
"Це серйозний процес.Ми щиро декларуємо свою відкритість. Віримо, що, дізнавшись про рішення насправді державницьких партій стосовно підтримки єдиного кандидата на вибори мера Олексія Юрченка, ще будуть охочі приєднатися. У нас можуть бути різні політичні погляди, але спільна мета", - зазначила голова районної організації партії Народний Фронт Марина Красніцька.
"Принциповість, чесність, порядність – основні риси характеру Олексія Юрченка. Саме таким має бути лідер громади. Ось чому ми підтримуємо ініціативу ГО "Майдан" - коментує рішення конференції лідер Тальнівської районної організації Народної партії Іван Терещук. "Народники" минулого тижня висловили підтримку Олексію Юрченку – єдиному кандидату від громади на виборах мера Тального.
Днями має відбутися конференція Тальнівської районної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода". Голова партії Віталій Шуляк впевнений, що "свободівці" одноголосно підтримають ініціативу ГО “Майдан” і запропонують свого побратима кандидатом на відповідальну посаду міського голови Тальнівської об’єднаної територіальної громади.

"Дякую усім політичним партіям, які підтримали на посаду міського голови Тального, патріота і незламного борця проти свавілля місцевої влади Олексія Юрченка, – каже голова Тальнівської "Свободи" Віталій Шуляк. – Впевнений, він виправдає сподівання не лише партійних лідерів, а й виборців. І вже точно не буде за декілька місяців після обрання писати заяви на звільнення, як то неодноразово робив попередник. Бо має відповідальність перед громадою і людьми, які йому довіряють".


Джерело: viche.ck.ua

Поширити: