Україна Черкащина Тальне Новини Економіка Політика Спорт Культура Свобода Війна
16.11.2016 15:51
admin
593
Аграрна партія підтримала Юрченка на посаду міського голови
Офіційно: Аграрна партія України на конференції 16 листопада одноголосно підтримала громадську ініціативу щодо висунення Юрченка Олексія Віталійовича на посаду міського голови на перших виборах Тальнівської об’єднаної територіальної громади.
Присутні на конференції члени партії розглянули підтримали громадську ініціативу ГО “Майдан” та відзначили, що Юрченко Олексій Віталійович чи не єдиний, хто може зламати хребет корупції, хабарництва на Тальнівщині і володіє всіма нобхідними знаннями та твердою позицією, щоб стати гідним головою міста. А ми, члени аграрної партії готові підставити своє плече та протягнути руку співпраці Олексію для формування сильної професійної команди для управління містом.
“Новий голова міста повинен мати тверду позицію, займатися організаційною та кадровою роботою, а ми надамо Юрченку провідних спеціалістів та фахівців, яких потребує Тальнівщина задля економічного зростання та підвищення добробуту людей і головне припинення обкрадання простих Тальнівчан”. – відзначив Голова Тальнівської районної організації Аграрної партії України Анатолій Ковальов.
Також, на конференції один із членів партії задав запитання: чому на конференції присутні неаграрії та чому пропонуємо їх в депутати?
В зв’язку з цим в мене виникла гостра потреба пояснити, що Україна - аграрна країна. Аграрна партія України об’єднує не лише аграріїв, а також вчителів, лікарів, військових, аграріїв, студентів, науковців та інших. На з’їздах партії присутні космонавти, видатні вченні та артисти, заслужені вчителі та чемпіони спорту.
Аграрна партія – авангард суспільства, без якихось різких планів, а лише умілих та послідовних дій.
Я вдячний багаточисленним учасникам конференції, які взяли участь в роботі та запрошую до активної, послідовної, виваженої роботи по прогресивному перетворенні суспільства, удосконаленні суспільних відношень. Партійна діяльність повинна вестися не лише в період виборчого процесу, а постійно.
Україна – має найбільшу в світі можливість забезпечити жителів всіма необхідними для життя благами, наприклад: повним безкоштовним проїздом на всіх видах транспорту (так як впровадили в Прибалтиці на ж/д транспорт), безкоштовне забезпечення населення газом та електроенергією, медициною, освітою.
Фактично по Конституції, згадані категорії відносяться до загальнонародної власності, а не власності окремих олігархів.

Джерело: Голова Тальнівської районної організації Аграрної партії України Анатолій Ковальов.

Поширити: