Україна Черкащина Тальне Новини Економіка Політика Спорт Культура Свобода Війна
14.11.2016 14:08
admin
2091
Звернення ГО "Майдан"до тальнівців, громадських організацій та партій
Мешканці Тальнівщини постали перед доленосним вибором: зберегти корупційну місцеву владу, або змести її і почати нове життя – із сильною громадою, розвитком малого і середнього бізнесу, відродженням шкіл, лікарень, доріг.
ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!
Мешканці Тальнівщини постали перед доленосним вибором: зберегти корупційну місцеву владу, або змести її і почати нове життя – із сильною громадою, розвитком малого і середнього бізнесу, відродженням шкіл, лікарень, доріг.
Ми із вами разом боролися і боремося за справедливу країну. На майданах Революції Гідності, у боях із російськими терористами, у щоденному протистоянні із доморощеними сепаратистами…
Ми вичавили з України Януковича, але не відрубали щупальця його регіональному спруту. Відтак, колишні регіонали правлять нашим містом. Вони прагнуть зберегти владу, аби не відповідати за корупцію та грабунок. Вони засіли на посадах в виконкомі міськради та районної адміністрації і розраховують зберегти крісла й після виборів. Вони дерибанять міський бюджет, привласнюють найродючіші землі та кращі підприємства. Вчорашні прислужники Януковича перефарбувалися в інші партійні кольори, але лишилися такими самим цинічними, нахабними і жадібними зайдами.
Вся Україна і наша рідна Тальнівщина балансують між минулим і майбутнім, між прірвою позаду та сходинкою угору, до якої треба ступити крок. Сьогодні маємо шанс зробити цей крок і усунути «регіональну» шайку від влади. 18 грудня мешканці Тального, Гордашівки, Соколівочки, Здобутка, Степного, Червоного та Тарасівки обиратимуть народну владу – голову і депутатів Тальнівської громади. Це – наш шанс обрати патріотів, людей справи,професіоналів, яких знаємо і яким довіряємо, замість корумпованих банкрутів.
Мусимо підтримати кращих представників громади, які служитимуть людям, а не чиновникам районного чи обласного штибу. Не маємо права допустити до влади у Тальному шахраїв-корупціонерів, перевертнів, які служать Януковичу, заховавшись під парасольками псевдопатріотичних партій.

Тальнівщині потрібен народний мер, людина слова і діла, принципова, відповідальна, готова із зброєю боронити рідну країну. Ми хочемо бачити майбутнім головою громади Олексія Юрченка. Він – прекрасний лікар, чесна людина і мужній воїн. Його знають і поважають у громаді. Як військовий лікар він у зоні АТО рятував життя українських героїв. А сьогодні працює в центральній районній лікарні. Він чи не єдиний із депутатів обласної ради протистоїть корупціонерам Тальнівщини, які продали Тальнівське КХП і присвоїли тисячі га землі. Ми впевненні, що тільки Олексій Юрченко покладе край злодіям при владі. А всі разом ми зробимо нашу громаду економічно успішною, зручною і безпечною для життя.

ГО “МАЙДАН” звертається до Олексія Юрченка з проханням висунути свою кандидатуру на посаду міського голови та закликає представників усіх громадських організацій, демократичних партій та усіх громадян Тальнівщини підтримати цю ініціативу.

Поширити: