Україна Черкащина Тальне Новини Економіка Політика Спорт Культура Свобода Війна
23.10.2016 12:17
admin
775
Терористи і ''каратєли'' з Тального
Українська база даних "Терористів в розшуці" та московська база даних "каратєлів", скільки там тальнівців?

З початку війни на сході, українські активісти створили бази даних про окупантів, сепаратистів, терористів. Вороги вирішили не відставати і теж створили подібні бази даних. На відміну від московських спецслужб, українські активісти складають не просто список, а й зазначають детальну інформацію, що скоїв той чи інший розшукуваний.

Отже, у Московії в списку "каратєлів" знаходиться 18 жителів міста Тальне. Варто зазначити, що про жодного не вказано детальної інформації, зазначено вік, ім’я, місто та фото. Також привертає увагу, що до того списку потрапили не тільки військовослужбовці, а й активісти, що в часи Майдану охороняли порядок в місті. Із зрозумілих причин інформацію про наших військовослужбовців та активістів не поширюю.

В Українських списках терористів чи сепаратистів зазначено одного вихідця з Тального, що став на бік окупантів.

За даними terror.in.ua та metelyk.org Засядєвов О.Л. (родом з Тального) проживає в Криму та працює на посаді заступника секретаря по агітаційно-пропагандистській роботі місцевого відділення політради "Единая Россия".

Усі дані взяті із відкритих джерел.

Варто нагадати українським військовослужбовцям та активістам: не публікуйте в російських соцмережах (та й в інших теж не варто) своїх даних про службу у війську, цим ви самі "зливаєте" інформацію про себе! Чим менше знає ворог, тим легше його перемогти.


Джерело: Адмін

Поширити: