Україна Черкащина Тальне Новини Економіка Політика Спорт Культура Свобода Війна
08.09.2016 06:00
admin
420
Теги: Україна
8 вересня - цей день в історії
48 країн підписали мирний договір з Японією за підсумками Другої світової війни. Військова блокада Ленінграда. Народився Петро Войновський - український політичний, військовий діяч, борець за незалежність України.
8 вересня 1951 року
У Сан-Франциско представники 48 країн підписали мирний договір з Японією за підсумками Другої світової війни. СРСР у цій акції участі не брав, і дотепер Росія як його спадкоємниця формально перебуває в стані війни з Японією.
8 вересня 1941 роу
Військова блокада Ленінграда німецькими, фінськими та іспанськими військами під час Другої світової війни. Тривала з 8 вересня 1941 року по 27 січня 1944 року (блокадне кільце було прорване 18 січня 1943 року) — 872 дні. Зв'язок з радянським тилом забезпечувався авіацією та через Ладозьке озеро, яке перебувало поза межами досягання німецької артилерії.
8 вересня 1913 року
Народився Петро Войновський - український політичний, військовий діяч, борець за незалежність України. З 1940 р. Петро Войновський — провідник ОУН Буковини і Бессарабії. Вже через рік Петро Войновський очолює збройне повстання буковинців проти радянської адміністрації. Будучи членом Української Буковинської Національної Ради, організовує нову українську адміністрацію в містах і селах Буковини, організовує збройну боротьбу проти німецько-румунського антиукраїнського союзу. 
Поширити: