Україна Черкащина Тальне Новини Економіка Політика Спорт Культура Свобода Війна
06.09.2016 07:00
admin
373
Теги: Україна
6 вересня - цей день в історії
Випуск в обіг пам’ятної монети «Іван Богун» із серії «Герої козацької доби». Окупація Кракова Німетчиною в рамках військової операції проти Польщі.
6 вересня 2007 року
Національний банк України випустив у обіг пам'ятну монету «Іван Богун» із серії «Герої козацької доби». Іван Богун - український військовий і державний діяч, козацький полководець часу Хмельниччини, полковник подільський, згодом — кальницький і паволоцький. Прийняв участь у війнах та битвах: Хмельниччина, Битва під Вінницею, Битва під Монастирищем, Сучавська кампанія Тимоша Хмельницького, Жванецька облога, Охматівська битва, Битва під Берестечком, Конотопська битва.
6 вересня 1939 року
Німеччина окупувала Краків у Польщі. Військова операція проти Польщі була розпочата Німеччиною та Словаччиною 1 вересня 1939 року. У відповідь Велика Британія і Франція, згідно з попередніми домовленостями з польським урядом, 3 вересня 1939 року оголосили війну Німеччині, що ознаменувало початок Другої світової війни. 17 вересня у конфлікт втрутився Радянський Союз — союзник нацистської Німеччини — і окупував східні області Польщі. Результатом кампанії став розгром польських збройних сил, евакуація польського уряду і залишків його армії за кордон. Відповідно до секретного доповнення до Договору про ненапад між Німеччиною і Радянським Союзом територія Польщі була поділена між Третім Рейхом та СРСР, а також Словаччиною і Литвою.
Поширити: